Wydruki wewnętrzne

 • Naklejki wielkoformatowe
  Istotą naklejanych materiałów jest ich prostota w mocowaniu. Najczęściej używane są do reklamowania marek lub eventów.
 • Ścianki prezentacyjne
  Ścianki prezentacyjne Pop-Up jest to jeden z systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej. Jest to doskonały sposób aby w ciągu kliku minut stworzyć dużą ściankę z bardzo wyeksponowaną grafiką.
 • Plakaty reklamowe
  Oferujemy drukowanie plakatów na zjazdy, konferencje, druk plakatów dla potrzeb dydaktyki, wydruki plakatów ogłoszeniowych (na słupy ogłoszeniowe), wydruk plakatów wyborczych (w małych i dużych nakładach), plakaty okolicznościowe, afisze teatralne, afisze koncertowe, afisze imprez targowych, plakaty do reklam citylight: backlit, frontlit, plakaty informacyjne – promocyjne dla sklepów (małe nakłady), kalendarze plakatowe – ścienne.
 • Grafiki podłogowe
  Grafiki podłogowe są wciąż rosnącym narzędziem promocyjnym w takich miejscach jak: supermarkety, przychodnie, centra handlowych, restauracje, centra sportowe, hotele oraz inne miejsca publiczne. Zastosowanie grafik podłogowych to niebanalny sposób na przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów do reklamowanego produktu.

Banery typu pająk (X-baner)

Pajączki to stelaże przeznaczone pod wydruki wielkoformatowe na banerze. Banery rozwieszone na standach z włókna szklanego (konstrukcja napinająca) są stabilne, niedrogie i proste w użyciu.

Banery Roll-Up
Banery Roll Up to lekkie przenośne systemy reklamowe, których montaż zajmuje zaledwie minutę. Banery Roll Up są bardzo uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzia prezentacji reklamowej. Grafika rozwija się i zwija do kasety stanowiącej podstawę standu.